משווים חבילות, בוחרים ומשלמים פחות!

אודות

להוצאות התקשורת יש חלק נכבד בסך הוצאותיו של כל משק בית בישראל. לעתים, השוואה נכונה של שירותים אשר אנו מקבלים מספקיות כאלה ואחרות עשויה לחסוך לנו עשרות או מאות שקלים בכל חודש.

כיוון שהוצאות אלה הן קבועות ולא חד פעמיות, בהסתכלות שנתית אנו רואים רק יתרונות בבדיקה מעת לעת של הוצאות אלה.
בעבר, מעבר מספק אחד לאחר היה עניין סבוך שלעתים גם היה כרוך בתשלום קנסות, אך בשנים האחרונות חלה מהפיכה של ממש שהטיבה עם הצרכנים ו'פתחה' את שוק התקשרות לשחקנים נוספים. בתוך כך התחרות גברה, מה שגרם לירידת מחירים דרסטית. מהלך שהובל על ידי הרגולטור בישראל והטיב רבות עם הצרכנים. נקודה נוספת שהעלה מהלך זה הוא ריבוי השחקנים על כל מגזר; אם בעבר היינו רגילים לראות למשל 3 ספקיות עיקריות בשוק הסלולר אזי היום אנו רואים באזור ה- 8 ומעלה.

אז איך משווים בין כולם? איך יודעים מי נותן את החבילה הטובה ביותר? במחיר המשתלם ביותר?

במקום הזה בדיוק cutter.co.il מגיע לעזרתכם….

cutter.co.il הנו אתר להשוואת מחירים יעיל ופשוט. הוא מרכז עבור גולשיו את מיטב המבצעים החמים בשוק התקשורת הישראלי ומאפשר להם להשאיר פנייה לחברות המוצגות, בתוך שני קליקים בודדים, שלאחריהם יוצרים נציגי החברות קשר עם הלקוח. cutter.co.il חוסך לכם את הטרחה המיותרת שבביצוע השוואות מחירים בטלפון אל מול נציגי החברות ובאתרי החברות השונות ובמקום זאת הוא מרכז עבורכם את כלל המידע במקום אחד.

חשוב לנו להדגיש כי אין אנו מונעים משום שיקול אינטרסנטי של אחת מספקיות התקשורת בשום דרך, אנו משתדלים להביא את המבצעים החמים ביותר והרלוונטיים ביותר.

– השירות ניתן בחינם וללא עלות –

אם מצאתם טעות במידע המועבר באתר או לחילופין הייתם רוצים לציין ולשמוע פרטים על ספק או מבצע שאינו מופיעים בקטגוריות האתר – אתם מוזמנים לעשות זאת דרך עמוד 'צור קשר' באתר.

בנוסף על כך, אם יש ברשותכם הצעות לשיפור וייעול השירות הניתן או התכנים – אנחנו יותר מנשמח לשמוע וגם זאת ניתן לבצע דרך עמוד ' צור קשר ' באתר.

מערכת האתר משתדלת לספק לגולשיו ערך מוסף על ידי פרסום מאמרים וטיפים שיעזרו לכם להבין את המושגים בעולמות התקשורת, טיפים למעבר חלק ועוד מגוון כלים שימושיים אשר יסייעו לכם בכל תהליך מעבר או בחירה של ספק. אלה יתעדכנו מעת לעת בעמוד הטיפים והמאמרים.

רוצים לשמוע על המבצעים החמים לפני כולם? רוצים להישאר מעודכנים? 

עם cutter.co.il זה קל, פשוט ונח….

השאירו את כתובת המייל שלכם ב'ניוזלטר מבצעים חמים' שבתחתית העמוד ותהנו מעדכונים ישירות למייל.

( ניוזלטר 'מבצעים חמים' – נשלח בכל תחילת חודש )

גלישה מהנה ויעילה – צוות  האתר cutter.co.il

כדאי לדעת! בכל ביקור באתרנו, אחת לחודש לפחות, תוכלו לחסוך בין

15%-20%
חיסכון
בממוצע בהוצאות התקשורת החודשיות למשק הבית לחודש

רוצים להתעדכן בכל המבצעים החדשים ביותר?

הירשמו ותהנו מהמחירים הכי זולים בארץ!